İZMİR EV TEMİZLİK FİYATLARI | İZMİR TEMİZLİK FİRMASI, PROFESYONEL HİZMET logo

İZMİR EV TEMİZLİK FİYATLARI

İzmir ev temizlik firması, ev temizlik fiyatları, İzmir ev temizliği , karşıyaka, çiğli, menemen,bornova,bayraklı,buca,balçova kısaca izmirin tüm semtkerine en uygun ev temizlik hizmetleri,ni, ev emizlik firması izmir olarak biz sunıyoruz.

Uygun Ev Temizliği Fiyatlarmı, arıyorsunuz? İZMİR Ev temizlik hizmetleri sektöründe öncü firmalardan olan İZMİR TEMİZLİK FİRMASI ,İZMİR ev temizlik fiyatları konusunda aldığınız fiyatları pahalı ve inandırıcı bulmadığınız durumlarda ev temizliği fiyatları ile alakalı yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.24 Yıllık geçmişi tecrübeli çalışanları ve güçlü temizlik makine parkuru en uygun ve en ekonomik fiyatları ile Ev temizlik şirketi, İzmir hizmetinizdedir.

..........Ev temizliği hizmetleri evin konumuna göre; boş ev/eşyalı ev/boş daire/inşaat sonrası ev temizliği/yangın sonrası ev temizlik, su baskını ev temizliği, ev halı yıkama, boya badana sonrası ev temizliği, yazlık ev temizliği, dubleks ev temizliği birkaç değişik şekilde olabilmektedir. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda evinizin metrajı üzerinden en ekon omik ev temizlik fiyatları ile ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan anahtar teslimi ev temizlik işleriniz ekiplerimizle aynı gün içerisinde teslim edilir. Ev temizliği fiyatımıza malzeme, makine, işçilik, ulaşım dâhildir.

İzmir genelinde 2 şer,3 er,4 ve 5 kişilik ekiplerle,Profesyonel ev temizliği fiyati, yüz otuz tl den başlamaktadır.EV TEMİZLİK FİYATI evin durumu ve yapılacak işe göre, evin metrajına ve çalışacak personel sayısına göre fiyatlandırılır.

Online İletişim Formu

İsim Soyisim :
*
Telefon :
*
İstenen Hizmet :
*
Açıklamalar :